ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13385218
*
nr 1338 5218
Spegel
Teak, 1950-tal, 120x34cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2020
kl 20:37:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/7 22:04:39
1
150 kr
26/7 13:17:25
2
300 kr
27/7 20:04:16
3
300 kr
27/7 20:04:16
2
300 kr (Budbetjänt)
27/7 20:04:54
3
800 kr
27/7 20:20:41
2
450 kr
27/7 20:20:41
3
500 kr (Budbetjänt)
27/7 20:21:52
2
700 kr
27/7 20:21:52
3
800 kr (Budbetjänt)
27/7 20:23:43
2
900 kr
27/7 20:32:09
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1338 5218
Spegel
Teak, 1950-tal, 120x34cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/7 22:04:39 | 1 | 150 kr |
26/7 13:17:25 | 2 | 300 kr |
27/7 20:04:16 | 3 | 300 kr |
27/7 20:04:16 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
27/7 20:04:54 | 3 | 800 kr |
27/7 20:20:41 | 2 | 450 kr |
27/7 20:20:41 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
27/7 20:21:52 | 2 | 700 kr |
27/7 20:21:52 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
27/7 20:23:43 | 2 | 900 kr |
27/7 20:32:09 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23